Dudak çevresindeki derin kırışıklıklar yaş ilerledikçe daha görünür hale gelir. Bunun sebebi ağız ve çene çevresindeki bağ dokuların sarkmasının, yanaklardaki yağ dokusunun sarkmasına izin vermesidir. Eğer annenizde, babanızda ya da sizden büyük olan kardeşlerinizde derin kırışıklıklar varsa bunun sizde de olması mümkündür. İkinci bir etmen ise sigara kullanımı, güneşe maruz kalma ve kilodaki dalgalanmalar cildin yapı taşı olan kolajen kaybına ve elastikeyet kaybına neden olur.

Tavsiye Ürünümüz

GÖZ VE DUDAK ÇEVRESİ SERUMU

4 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.75 puan aldı
(4 müşteri yorumu)

210,00  169,90 

Kozmetra 2016 Yılı İtibariyle European Parliament of Enterprises (EPE), Üyesi Tek Türk Dermokozmetik Firmasıdır.

Açıklama

Açıklama

Gözaltı Morluklarına Karşı + Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı + Gözaltı Torbalarına Karşı

Kozmetra GÖZ VE DUDAK ÇEVRESİ SERUMU içerdiği Argireline Peptit ile botox alternatifi olarak kırışıklık ve mimik çizgilerinin açılmasına yardımcı olur.[1] Hyaluronik asit ve Dpanthenol desteği ile göz çevresinde hücre yenilenmelerini ve cilt onarımını artırmaya yardımcıdır.  E vitamini ve altı bitki (ayva tohumu, buğday tohumu, nar tohumu, kuşburnu ve atkestanesi) ekstraktı ile güvenle kullanabileceğiniz cilt yenileyici, antioksidan ve anti-aging etkiler oluşturmaya yardımcı bir serumdur.

 • Gözaltı morlukları ve şişkinlikler ile
 • İnce çizgi ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Mercimek büyüklüğünde serum alın. Göz ve dudak çevresinde temiz cilde sabah akşam tamponlayarak uygulayınız.

SICAKTAN KORUYUNUZ.  GÖZE TEMASTAN KAÇININIZ.

INGREDIENTS: AQUA. ACETYL HEXAPEPTIDE-3 (ARGIRELINE). PANTHENOL.  PUNICA GRANATUM (POMEGRANATE) EXTRACT. AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) EXTRACT. ROSA CANINA FRUIT/FLOWER ( ROSEHIP) EXTRACT. PRUNUS ARMENIACA FRUIT (APRICOT) EXTRACT. TRITICUM AESTIVUM GERM (WHEATGERM) EXTRACT. CYDONIA OBLONGA LEAF (GUINCE) EXTRACT.  SODIUM HYALURONATE. GLYCERIN. PROPYLENE GLYCOL. PARFUM. PHENOXYETHANOL. ETHYLHEXYLGLYCERIN. TETRASODIUM EDTA. XANTHAN GUM.

İÇERDİĞİ BİTKİ EKSTRATLARI ve BİLİMSEL REFERANSLAR:

Ayva tohumu: Ayva tohumu ekstraktının kırışık önlenmesine yardımcı olduğu: Iriyama, Shunsuke. “Oral preparation, injection preparation, external skin preparation and cosmetic method for preventing or improving wrinkles.” U.S. Patent Application No. 12.736.319. isimli çalışmada gösterilmiştir.

Buğday tohumu: Buğday tohumu ekstraktının cilt lekeleri üzerindeki etkisi: Rona, C., F. Vailati, and E. Berardesca. “The cosmetic treatment of wrinkles.”, Journal of Cosmetic Dermatology, 3.1 (2004): 26-34. isimli çalışmada gösterilmiştir.

Nar tohumu: Nar tohumu ekstraktının cilt pürüssüzlüğü üzerine etkisi: Miguel, Maria Graça, Maria A. Neves, and Maria Dulce Antunes. “Pomegranate (Punica granatum L.): A medicinal plant with myriad biological properties-A short review.”, Journal of Medicinal Plants Research, 4.25 (2010): 2836-2847. İsimli çalışmada gösterilmiştir.

Kuşburnu: Kuşburnu ekstraktının cilt elastikiyetine yardımcı etkisi: Szentmihályi, Klára, et al. “Rose hip (Rosa canina L.) oil obtained from waste hip seeds by different extraction methods.”, Bioresource Technology, 82,2 (2002): 195-201. isimli çalışmada gösterilmiştir.

Atkestanesi: Atkestanesi ekstraktının cilt yenilemeye yardımcı etkisi: Wilkinson, J. A., and A. M. G. Brown. “Horse Chestnut–Aesculus Hippocastanum: Potential Applications in Cosmetic Skin‐care Products.”, International Journal of Cosmetic Science, 21.6 (1999): 437-447. isimli çalışmada gösterilmiştir.

e 30 ml

PARABEN İÇERMEZ

Ph:5,5

[1] Argireline peptidin kırışık önleyici etkisi hakkındaki çalışmalar için bakınız: Blanes‐Mira, C., et al. “A synthetic hexapeptide (Argireline) with antiwrinkle activity.”, International Journal of Cosmetic Science, 24.5 (2002): 303-310; Grosicki, Marek, et al. “The study of cellular cytotoxicity of argireline®-an anti-aging peptide.”, Acta Biochimica Polonica, 61.1 (2014): 29-32; Ruiz, M. A., et al. “Evaluation of the anti-wrinkle efficacy of cosmetic formulations with an anti-aging peptide (Argireline®).” Ars Pharm, 50,4 (2010): 168-176.

Yorumlar (4)

GÖZ VE DUDAK ÇEVRESİ SERUMU için 4 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Bir parça mutluluk 🙂 doğru söylemek gerekirse karşı taraf ile sohbet ederken bakılan iki yer dudak ve göz. benim sorunum dudak çevresinde idi. nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde dudak çevremde kırışıklıklar baş gösterdi. 8-9 aydır bu sorun ile boğuşuyorum. kocakarı tarifleri de dahil denemediğim yöntem kalmadı. tabi ucuz ve umut eden şeyler ilk sırayı alıyor. fakat ücretini hakediyor ürün.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  GÖZALTI MORLUKLARINI GİDERMEDE BİÇOK ÜRÜN DENEMİŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM Kİ EN ETKİLİSİ BU OLDU. MARKAYI AYDIN’DAKİ BİR ECZANE UYGULAMASINDA TANIDIM. YAZILDIĞI GİBİ UYGULAYINCA SONUÇ ALDIM. YAŞI İLERLEYEN BEN YAŞLARDA BAYANLAR İÇİN DERDE DEVA OLDU.

 3. 5 üzerinden 4 oy aldı

  göz çevresi kaz ayakları ve kırışıklıkları için denemedik şey kalmadı. insan durumun düzelmesi için o kadar çok şey okuyup uyguluyor ki neticenin süre sonunda hüsran olduğunu görünce yeni arayışlara giriyor. ürünü kullanmaya başlayalı 3 hafta oldu. bazıları için kısa bazıları için ise uzun bir süre. benim için tedavi edici yönü önemli. kaz ayaklarında azalma var. dilerim böyle de devam eder.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Denizli Servet Eczanesinde firma uzmanı tavsiyesi almıştım. Sigara alkol gibi kullanım göz bölgesini çok etkiliyor. bırakmak için uğraştığım dönemde göz altı bölgemde kararma, morarma ve şişlik vardı. Ürün gözaltı bölgesini onardı. beklediğimden daha etkili çıktı. Tabi alışkanlıklardan vazgeçmeniz de gerekiyor

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir