Bayanların kendilerini daha iyi hissetmek için tercih ettiği makyaj her ne kadar güzelliği desteklese de bir noktada cilt için zararları bulunuyor. Tüm gün yüzünüzde duran makyaj, gözeneklerinizin nefes almasını engeller ve birtakım cilt problemlerine neden olabilir. Eğer makyaj kullanımını bilinçli olarak yapmak istiyorsanız temizliğine de aynı ölçüde önem vermelisiniz. Özellikle özel davetler, kutlamalar ya da farklı etkinlikler için yapılan ağır makyaj, gün sonunda mutlaka temizlenmelidir.

Cildinizin güzelliğini bozmamak ve bir sonraki makyaja kadar nefes almasını sağlamak için doğru bir temizleme sürecinin izlenmesi şart. Ağır makyaj yaparken kullanılan makyaj bazı, fondöten, kapatıcı, pudra, bronzer, aydınlatıcı gibi ten makyajı ürünleri cildinizi kaplar ve gözeneklerinizin tıkanmasına neden olur. Bu açıdan etkinlik biter bitmez evinize geldiğinizde yapacağınız ilk şey cildinizi bu ürünlerden temizlemek olmalıdır

% 30 Ek İndirim !

Kozmetra Herbal Face Washing Gel

45,50 105,00 

In Stok

Kozmetra is the only Turkish Dermocosmetic Company, Member of European Parliament of Enterprises (EPE) as of 2016.

Combined Products

Cildiniz her gün kirlilik, toz ve makyaja maruz kalır. Kusursuz temizleme için Turquoise DermoLiquide yüz temizleme jeli ile tanışın. Cildinizde gerçek temizliği hissedin. En hassas ciltlere bile uygundur. Turquoise DermoLiquide her toleransta cilt için mükemmel temizlik sağlar. İçerisindeki civanperçemi, papatya, E ve B vitaminleri ile aynı zamanda üstün bakım yapar.

Tamamen temizlenmiş olan cilt tazelenir, yumuşar ve yatışır.

Jel akıllı formülü ile cildinizde narin, zengin, hafif bir köpüğe dönüşür. Kremsi sabunsuz köpük cildinizi temizler ve cildinizin ışıltısını canlandırır. Pürüzlerden arınarak daha sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmak Kozmetra Turquoise DermoLiquide ile artık çok kolay!

INGREDIENTS:
Civanperçemi: Ciltte meydana gelen kırışıklıklar ile gözaltı ve yanaklarda oluşan çöküntülerin giderilmesinde kullanılır. Pürüzsüz ve diri bir cilde sahip olunmasını sağlar ve cildi sıkılaştırır.

Papatya: Tüm ciltlerde gözenekleri sıkıştırıp cildi pürüzsüz kılar. Papatyanın cildi rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisi vardır. Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sivilce, akne ve lekelerin temizlenmesine yardımcı olur.

E Vitamini: Antioksidan ve antialerjenik etkisi vardır. Serbest radikalleri uzaklaştırır. Cildi rahatlatır ve nemlendirir.

B Vitamini: Stratum korneumun lipid tabakasının korunmasına katkıda bulunur. Yara iyileşme sürecine olumlu katkısı vardır.

Dexpanthenol: Vücudun yüzeyini örten dokuların oluşmasına, hasarlı bölgede epitelyum tabakasının yeniden gelişmesine ve cildin onarımına yardım eder. Nem dengesini ayarlar.

USAGE:
Nemli cilde köpürterek ve nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Sabah, akşam kullanılabilir. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanıma uygundur.

DEIONIZED WATER/AQUA. GLYCERIN. SODIUM LAURETY ETER SULPHATE. DISODIUM COCAMPHOACETATE. COCOAMIDOPROPYL BETAINE. COCO GLLUCOSIDE. SODIUM LAURYL SARCOSINATE. DEXPANTHENOL (VİTAMİN-B5). MILFOIL EXTRACT. CHAMOMILLE EXTRACT. SODIUM CLORIDE. PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEATE (AND) LAURETH-2. FRAGRANCE. DMDM HYDANTOIN.

% 30 Ek İndirim !

Kozmetra Pore Firming Tonic

45,50 100,00 

In Stok

Kozmetra 2016 Yılı İtibariyle European Parliament of Enterprises (EPE), Üyesi Tek Türk Dermokozmetik Fi

Combined Products

Purifying & Firming & Moisturizing Tonic For Faces, Eyes & Lips.

INCLUDES Nettle AND HERBAL EXTRACTS.

It helps to prevent the acnes and blackheads kindly in an effective way.
It cleansed the dirt and oil in the skin without drying it.
It balances the natural moisture of skin.
It suitable for all skin types.
It helps pore firming and gives a fresh and pure appearance to the skin.
It looks for the skin efficiently and revitalized it.

KOZMETRA TURQUOISE DermoTonic cleans the skin and makes pore firming. It is essential to use tonics while you are making your facial cleansing before you sleep and wake up in the morning. Tonic cleans the dirt,oil and make up waste on your face deeply. Moreover it regenerates your face and gives a fresh and firm appearance.

INGREDIENTS:
Nettle Extract: Antialergenic, antibacterial and Detox effect. It helps to prevent skin stains.

Includes Potasium salts and histamin. Nutrigins the skin by Vitamins A,B and C.

Castor Oil: Its Antiseptic features helps to fight with infections. It has antioxidant features. It is an anti-inflammatory. It is used in order to clean the waste which filled in pores. It is used to help the removing of lipoms arround the eyes.

Glycerine: It is produced from plant oils and used for softing and moisturizing the skin.

Dexpanthenol: It helps to repair the epidermis and regenerates. It helps to pore firming and smoothes the skin.

USAGE:
First wash your face with Turquoise DermoLiquid Face Washing Gel. Apply the Kozmetra Turquoise DermoTonic by a pinch of cotton to face and neck area.

CONTENTS:
DEIONIZED WATER/AQUA. ETHANOL. GLYCERIN. DEXPANTHENOL (VİTAMİN-B5). NEETLE EXTACT. COCO GLUCOSIDE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. MENTHOL. DMDM HYDANTOIN. METHYLISOCLOROTHIAZOLINONE. METHYLISOTHIAZOLINONE. ETHYLENEDIAMINETETYRACETIC ACID. Cl