[ucaddon_uc_centered_bullets bg_color=”#0cb4b7″ image=”4983″ uc_items_data=”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”]
[basel_title style=”bordered” title=”Sizi Arayalım” subtitle=”Detaylı Bilgilendirme İçin Uzmanlarımız Sizinle İrtibata Geçsinler”]

[quform id=”1″ name=”Sizi Arayalım”]

null
null
null
null
null
null

NEDEN KOZMETRA ÖZEL KOZ AKADEMİ ?

  • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
  • Sektörde yıllardır AVRUPA ve TÜRKİYE arasında köprü görevi gören dermokozmetik bir firmanın bütünleşik tecrübesinden faydalanacaksınız.
  • Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
  • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
  • Derslerinizi Avrupa Birliği standartlarındaki ferah uygulama ve teorik sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
  • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize kliniklerde, güzellik merkezlerinde, kurumsal otellerde, eczanelerde, dermokozmetik ve kozmetik satışı yapan kurumsal firmalarda işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsizdanışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

 

Güzellik ve estetik bir meslek olarak hata kaldırmayacak bir alandır. Eğitimin kalitesi ve içeriği son derece önemlidir.  Sadece yetenekle devam edilemeyecek bu sektörde yeteneğinizi profesyonel bir eğitimle tamamlamanızı ve sizlere vereceğimiz MEB onaylı sertifikalarla sektördeki yerinizi almanızı sağlayacağız. Profesyonellik ve kariyerde başarı sunan Kozmetra Özel KOZ AKADEMİ üyesi olmak sektörde bir ayrıcalıktır.

[ucaddon_uc_diagonal_product_box image=”3164″ price_bg_color=”#df5052″ price=”Dünya Kalite Ödülü” tittle=”III. International World Quality Summit kapsamında firmamız Dünya Kalite ödülünün sahibi olmuştur.” button_text=””]

M.E.B MANİKÜR PEDİKÜR EĞİTİMİ

Genel Bilgiler !

MANİKÜR PEDİKÜR EĞİTİMİ

Özel Koz Akademi Manikür – Pedikür eğitiminde teorik eğitimin yanı sıra önemli olan bir diğer konu pratiktir. Kurumumuzda özel bir kural olarak Manikür-Pedikür eğitiminde en az 100 uygulama yapmayan öğrenciler mezun olamamaktadır. Manikür Pedikür eğitimini iyi almış bir öğrencinin iş bulabilmesi için elinin hızlı olması gerekmektedir. Yapılan bu pratik çalışmalar öğrencimizin hızını arttırarak profesyonel olmasını sağlamaktadır.

Manikür Pedikür eğitimini alan öğrencilerimize tavsiyelerimiz bir başka kursumuz olan medikal el – ayak bakımını veya protez tırnak kursunu  almasıdır. Ayrıca manikür pedikür eğitimi alan öğrencilerimiz estetisyenlik sertifikası alarak profesyonel olarak iş yaşantısına devam edebilmektedirler.

MANİKÜR & PEDİKÜR KURSU MESLEK TANIMI   
Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımına ilişkin işlemleri yapma bilgi ve becerisine olan kişidir.

MANİKÜR & PEDİKÜR KURSU GİRİŞ KOŞULLARI

  1. İlköğretim mezunu olmak,
  2. Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak gerekir.MANİKÜR & PEDİKÜR UZMANI ÇALIŞMA ALANLARI

Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler güzellik ve saç bakım hizmetleri alanında; Manikür ve pedikür uygulamaları içeren bayan ve erkek kuaför salonlarında,
Güzellik salonları ve merkezlerinde v.b yerlerde çalışabilirler.

MANİKÜR & PEDİKÜR KURSU EĞİTİM SÜRESİ
Manikür ve pedikür Meslek programının toplam eğitim süresi 256 saattir. Kurs sonunda mezunlar MEB onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.

MANİKÜR & PEDİKÜR KURSU EĞİTİM PROGRAMI İÇERİĞİ

1 Manikür ve pedikür uygulamaları için kişisel hazırlık ve hijyen yapmak.
2 Manikür ve pedikür uygulamaları için salon hazırlığı ve hijyeni yapmak.
3 Müşteriyi karşılamak ve uğurlamak.
4 Cilt doku analizi yapmak.
5  Anatomi, Vücut organlarını analiz etmek.
6 El ayak bakımı kozmetiklerini uygulamak.
7 Doğal ve kozmetik ürünlerle el ayak bakımı yapmak.
8 Klasik masaj teknikleri uygulamak.
9 Manikür-pedikür yapmak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Telefon:  0232 407 66 66
Telefon: 0 850 885 05 93

ga('create', 'UA-89219526-3', 'auto'); ga('send', 'pageview');