[ucaddon_uc_centered_bullets bg_color=”#0cb4b7″ image=”5005″ uc_init_settings=”” uc_items_data=”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”]
[basel_title style=”bordered” title=”Sizi Arayalım” subtitle=”Detaylı Bilgilendirme İçin Uzmanlarımız Sizinle İrtibata Geçsinler”]

[quform id=”1″ name=”Sizi Arayalım”]

null
null
null
null
null
null

NEDEN KOZMETRA ÖZEL KOZ AKADEMİ ?

  • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
  • Sektörde yıllardır AVRUPA ve TÜRKİYE arasında köprü görevi gören dermokozmetik bir firmanın bütünleşik tecrübesinden faydalanacaksınız.
  • Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
  • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
  • Derslerinizi Avrupa Birliği standartlarındaki ferah uygulama ve teorik sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
  • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize kliniklerde, güzellik merkezlerinde, kurumsal otellerde, eczanelerde, dermokozmetik ve kozmetik satışı yapan kurumsal firmalarda işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsizdanışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

 

Güzellik ve estetik bir meslek olarak hata kaldırmayacak bir alandır. Eğitimin kalitesi ve içeriği son derece önemlidir.  Sadece yetenekle devam edilemeyecek bu sektörde yeteneğinizi profesyonel bir eğitimle tamamlamanızı ve sizlere vereceğimiz MEB onaylı sertifikalarla sektördeki yerinizi almanızı sağlayacağız. Profesyonellik ve kariyerde başarı sunan Kozmetra Özel KOZ AKADEMİ üyesi olmak sektörde bir ayrıcalıktır.

[ucaddon_uc_diagonal_product_box image=”3164″ price_bg_color=”#df5052″ price=”Dünya Kalite Ödülü” tittle=”III. International World Quality Summit kapsamında firmamız Dünya Kalite ödülünün sahibi olmuştur.” button_text=””]

PROTEZ TIRNAK KURSU

Genel Bilgiler !

Protez tırnak uygulamaları

Protez tırnak uygulamasında tırnağın üzerine çeşitli jeller sürülerek yeni bir tırnak oluşturmaktadır.

Özel KOZ Akademi Protez tırnak kursu bir an önce iş sahibi olmak isteyen kişiler için mantıklı bir tercih olacaktır. Öğrenciler kısa sürede protez tırnak eğitimini alıp güzellik salonları veya kuaförlerde çalışmaya başlayabilirler.
Protez tırnak eğitiminin süresi kişinin yeteneğine göre değişim göstermektedir. Kişinin konuya yeteneği mevcut ise kısa sürede protez tırnak eğitimini alarak  iş hayatına atılabilir. Daha önce manikür pedikür yapan kişiler protez tırnak eğitimini kısa sürede alabileceklerdir. Bunun sebebi protez tırnak eğitiminin ilk derslerinin tırnak yapısı ve tırnak şekillendirme olmasıdır. Bu işin en ince ayrıntısına kadar öğretilip, protez tırnak uygulamalarının çok iyi yapılır hale gelmesi asıl hedefimizdir.

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin!

Protez Tırnak Eğitiminde Alacağınız Dersler

• Tırnak yapısı ve anatomisi
• Tırnak Şekilleri ve şekillendirme
• Protez Tırnak Malzeme ve Ekipmanları
• Jel Sistem
• Akrilik Sistem
• Protez Tırnak Uygulamaları
• Müşteri ile iletişim ve diksiyon

Özel KOZ Akademi Protez Tırnak Kursu eğitiminin sonunda yapılacak sınavlarda başarılı olan adaylara MEB onaylı sertifika verilmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Telefon:  0232 407 66 66
Telefon: 0 850 885 05 93