Birçok bayanın problemi olan karın ve kalça bölümündeki gevşeklik ve sarkmalar, sık sık kilo alıp verme, doğum, aşırı hareketsizlik ve bağ dokusu zayıflığı gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Genetik özelliklerden dolayı genç yaşlarda ortaya çıkabileceği gibi doğal yaşlanma ile ileri yaşlarda daha sık görülebilir.

Kozmetra Göğüs ve Kalça Toparlayıcı Krem

195,00 220,00 

Stokta yok

Kozmetra 2016 Yılı İtibariyle European Parliament of Enterprises (EPE), Üyesi Tek Türk Dermokozmetik Firmasıdır.

Kategori:

Vücut Kontürünü Düzenleyici

Kozmetra LIFT&TIGHT vücut kontürünü düzenleyici krem içeriğindeki küçük moleküllü hyaluronik asit, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı aktif etkenler, dexpanthenol (Provitamin B5), tocopherol (Vitamin E) ve gliserin ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde tüm ciltler için çok yönlü bakım yapmaya, cildi sıkılaştırmaya, 24 saat boyunca beslemeye, nemlendirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Böylece göğüslerin ve kalçalarının daha sıkı ve bakımlı görünmesini sağlayarak pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

ÜRÜN AÇIKLAMASI
Kozmetra LIFT&TIGHT vücut kontürünü düzenleyici krem elastikiyet kaybı sorunlarında nem kazandırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı bir bakım kremidir. Böylece vücut hatlarının daha dik ve canlı görünmesini destekleyicidir.

Kozmetra LIFT&TIGHT vücut kontürünü düzenleyici krem sarkmış olan göğüslerin toparlanmasını ve hacim verme özelliği ile göğüslerin daha dolgun görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Formülünde yer alan Apidophilin ve içeriğindeki aktifler göğüsteki doğal yapının güçlenmesine ve bu sayede göğüslerin yeniden şekillenmesine ve daha dolgun görünmelerine yardımcı olur.

UYGULAMA BÖLGELERİ
Kozmetra LIFT&TIGHT vücut kontürünü düzenleyici krem vücudumuzda oluşan portakal görünümlü, selülit oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
• Sarkmış olan bölgelerin (özellikle dekolte bölgesinin) toparlanmasına,
• Selülitlerin oluşumunun giderilmesine,
• Ciltte elastikiyet ve sıkılaşma sağlanmasına,
• Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna,
• Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına,
• Ciltte kaybolmuş nem kaybını ihtiyacı oranında giderilmesine yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ
Uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Her kullanım anında 1-2 gram, yani bir fıstık
büyüklüğünde, olmak üzere sabah ve akşam bir kere kullanılır. Kremi, vücudunuza
saat tersi yönünde sürün (Göğüs bölgesinde: göğüslerin alt kısmından
başlayarak, göğüs uçlarına değmeden, dairesel hareketlerle masaj yaparak
uygulanır). Kremi iyice yedirdikten sonra beş dakika boyunca göğüslerinize
masaj yapın. Emilim sağlanıncaya kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini
arttırma açısından önemlidir. Uygulamadan beş dakika kadar önce bölgenin ılık
havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına ve buna bağlı olarak
aktif bileşenlerin deriye daha hızlı nüfuz ederek etkilerini daha çabuk
göstermelerini sağlar.

ÖZEL İÇERİK MADDELERİ
Çemen Özü: Doğal östrojen içeriğinden dolayı göğüs ve kalçaların daha dik ve dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Apidophilin: Göğüsteki doğal yapının güçlenmesine ve bu sayede göğüslerin yeniden şekillenmesine ve daha dolgun görünmelerine yardımcı olur.

Pirinç Özü: İçeriğindeki fitik asitten dolayı ciltte oluşan güneş lekelerini, yaşlılık lekelerini azaltmaya yardımcıdır. Cildin tek ton görünmesini sağlar. Gözenekleri daraltır, peeling etkisi vardır. Cilde parlaklık verir ve sıkılaştırır.

Rezene Özü: Ödem oluşumunu azaltır ve dolaşımı arttırır. Cilt pürüzlerini giderir. Selülit önleyici ve yok edici etkisi vardır. İyi bir antiseptiktir.

Civanperçemi: Cildi pürüzsüzleştirir ve gözenek sıkılaştırır. Kan dolaşımını hızlandırarak selülitleri yok etmeye ve önlemeye yardımcıdır.

Allantoin: Deriyi korur. Hücre yenilenmesini uyararak yara iyileşmesine yardım eder. Ölü cilt
hücrelerini temizler. Cildi yatıştırır. Doku yenilenmesini hızlandırır. Nemlendiricidir.

Shea Butter: İçeriğindeki A, E ve F vitaminleri ile cildin yumuşamasını ve nemlenmesini sağlar. SPF6 değerinde güneş ışınlarından koruma özelliğine sahiptir. Cilt tarafından kolay emilir.

Tatlı Badem Yağı: Lekelerin giderilmesi için, gözenekleri genişleyen, kuru, ihmal edilmiş ve pullanmış ciltler için faydalıdır. Tatlı bademyağı, E vitamini ve mineraller açısından zengindir. Selülit görünümünün giderilmesine yardımcı olur. Cildin elastikiyetini ve diriliğini arttırır.

Hayıt otu özü: Östrojen dengeler ve bu sayede göğüs ve kalça dolgunlaştırır.

Arnithine: Vücudun kas kütlesi ve dokusunu korumasına yardımcı olan bir aminoasittir.

Tokoferil Asetat (E vitamini): Antioksidan özelliği dolayısıyla serbest radikalleri bağlayarak
ciltten uzaklaştırır. Cilt kontürünün düzenlenmesi ve sıkılaştırılmasına katkı sağlar.

DEIONIZED WATER/AQUA. FENUGREEK EXTRACT. RICE EXTRACT. FENNEL EXTRACT. CASTE EXTRACT. MILFOIL EXTRACT. PROPANEDIOL (and) ORNITHINE (and) PHOSPOLIPIDS (and) GLYCOLIPIDS. GLYCERYL MONO STEARATE. CETEARETH 25. CETYL STEARYL ALCOHOL70/30. DIMETHICONE. CAPRYLIC/CAPRYL TRIGLISERID. DEXPANTHENOL(VİTAMİN-B5). ALLANTOIN

ga('create', 'UA-89219526-3', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Ara